تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای ملی و مذهبی جمهوری اسلامی ایران و همچنین آیین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه انتشار آگهی باشد .

طراحی کارت ویزیت بر عهده سایت "شهر آگهی" که در صورت لزوم کاربر میتواند کارت خود را جایگزین نماید.

تمامی سفارشات سایت از طریق ایمیل order@shahreagahi.ir انجام می پذیرد.

بدیهی است که مسئولیت شعارها ، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده می باشد و در عین حال ، سایت "شهر آگهی" در تایید یا رد کردن آگهی ها اختیار تام دارد .

در دسترس نبودن سایت به دلایلی نظیر (و نه محدود به) ارتقای سرورهای میزبانی و یا انتقال به سرورهای جدید و همچین دلایل خارج از کنترل (سیل ، آتش سوزی ، جنگ ، مشکلات نرم افزاری خارج از کنترل ، مشکلات سخت افزاری غیر قابل پیش بینی ، انسداد دامنه انجمن ، مشکلات مخابراتی ، تحریم و . . .) ، موجبات جبران خسارت را فراهم نمی آورد .

امکان استرداد وجه به هر دلیلی پس از واریز وجه به حساب (و حتی قبل از شروع نمایش آگهی) ، وجود ندارد .

در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر (نهاد قضایی ، انتظامی یا وزرات ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود ، آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت جبران خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود و هزینه باقی مانده از نمایش آن به هیچ وجه قابل عودت نمی باشد .

سایت "شهر آگهی" مختار است در هر لحظه و در صورت صلاحدید متن قوانین موجود در این صفحه را ویرایش کند و آگهی دهنده موظف است همیشه از آخرین تغییرات این صفحه باخبر باشد.

با تشکر - علی خضرائی