info [at] shahreagahi.ir 01333618330

با ثبت آگهی در سایت نیازمندی شهر آگهی میتوانید کسب و کار خود را در اینترنت رونق بخشید و از افزایش فروش خود لذت ببرید!

شهر آگهی

ثبت آگهی رایگان

خرید تور ارزان

خرید تور ارزان

آگهی رایگان
  • email
  •    تهران
  • http://safarnikoo.com/
  • تفریحی و مسافرتی آژانس مسافرتی
  • 224 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۶/۱۳
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۶/۱۲

خرید تور ارزان

خرید تور ارزان ارمنستان

برای خرید تور ارزان ارمنستان میتوانید با مشاورین ما در بخش تور ارمنستان تماس گرفته و ایشان راهنمایی های لازم را برای این سفر به اطلاع تان میرسانند.با معرفی سری دیگری از مکان های توریستی ارمنستان در سفرنامه آژانس سفر نیکو قرن در خدمت شما هستیم .

ابتدا با معرفی یکی از بزرگترین دریاچه های آب شیرین در دنیا که از نظر ارتفاع سطح آب دریا فاصله زیادی دارد شروع میکنیم. دریاچه سوان در مرکز ارمنستان قرار دارد و میتوان گفت یکی از مهم ترین و زیبا ترین مراکز تفریحی ارمنستان برای توریست های تور ارمنستان میباشد. در شمال دریاچه سوان رشته کوه گقاما (Geghama) قرار دارد که نام یکی از نوادگان پدر قوم ارمنی های میباشد و نام دریاچه سوان در قدیم نیز به همین نام معروف بوده است. یکی از آثار تاریخی که در دریاچه سوان قرار دارد کلیسای بسیار قدیمی Aracelots است که در قرن نهم میلادی ساخته شده است.مجموعه پارک آبی و تفریحاتی هم چون سوارکاری و زمین تنیس و … هم چنین سوییت هایی برای اقامت توریست های تور ارمنستان در اطراف دریاچه سوان قرار گرفته است.

کلیسای گریگورلو ساوریچ مقدس که به دستور اسقف اعظم در ارمنستان به مناسبت ۱۷۰۰ امین سالگرد مسیحیت ساخته شد. این بنا از سنگ های گرانبها و زیبایی ساخته شده است. زیر تمام ستون های کلیسای گریگورلو در ارمنستان از شمش طلا استفاده شده است. در ساخت کلیسا از سنگ های دوف استفاده شده است. از این کلیسا برای جشن ها و مراسم مختلف دینی استفاده میشود که با خرید تور ارمنستان بازدید از این کلیسا خالی از لطف نخواهد بود.

به ندرت میتوان بنایی را با چنین قدرتی معرفی کرد. ساختمان اپرا در ارمنستان یکی از بی نظیر ترین و میتوان گفت شاهکار معماری ایروان و جزو ۱۰ سالن برتر اپرا در دنیا میباشد که به نام اولین اپرا نویس ارمنی آرام کاخاتورین نام گذاری شد. این سالن اپرا در ارمنستان در سال های اخیر مورد بازدید توریست ها و هنرمندان تور ارمنستان بسیار زیادی قرار گرفته است و هم چنین در اطاف سالن اپرا نیز مکان هایی برای تفریح و لذت مسافران خرید تور ارزان ارمنستان قرار دارد که همه بتوانند از این محیط مهیج و فوق العاده لذت ببرند.

برای هر گونه انتقاد و نظر در مورد خرید تور ارزان میتوانید با آژانس سفر نیکو قرن در ارتباط باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خرید تور ارمنستان و آفرهای تور تابستان ارمنستان میتوانید با کارشناسان ما در بخش خرید تور ارمنستان تماس بگیرید.

http://safarnikoo.com/